Ależ wyczekiwałam kontynuacji serii Let me know! Ale w końcu jest! 🙂

W drugim tomie tej ciepłej dylogii Zuzanny Wólczyńskiej, pt. Let me love you, poznajemy dalsze losy Bee i Noah, dwójki bohaterów, których historia poruszyła serca czytelników w pierwszej części. Po dwóch latach od ich rozstania, autorka przenosi nas w świat nowych wyzwań, zmian i dojrzałej miłości.

Czy Let me love you utrzyma napięcie emocjonalne i zachwyci czytelników równie mocno, jak poprzedni tom?

Bee i Noah, po dwóch latach rozłąki próbują ponownie odnaleźć swoje miejsce w życiu. Po intensywnych zmianach w swoich, wynikających z przeprowadzki, zmiany pracy i studiów, bohaterowie stają przed trudnym zadaniem zrozumienia siebie nawzajem w nowej rzeczywistości.

Fabuła rozpoczyna się dwa lata po rozstaniu bohaterów, gdy oboje żyją w zupełnie nowych okolicznościach. Bee mieszka w Nowym Jorku, studiuje i próbuje zbudować swoją karierę. Z kolei Noah, który opuścił Kalifornię, zmaga się z własnymi demonami i próbuje znaleźć swoje miejsce w Chicago. Oboje zdają sobie sprawę z utraconego czasu i zmian, jakie przyniosło życie.

Głównym wątkiem Let me love you jest pytanie, czy miłość Bee i Noah jest wystarczająco silna, aby pokonać przeszłość i odnaleźć wspólną przyszłość. Rozłąka sprawiła, że oboje zmienili się, dojrzeli, a ich relacja musi stawić czoło nowym wyzwaniom. Bohaterowie próbują odbudować zaufanie i bliskość, jednocześnie zmierzając z przeszłością, która pozostawiła bolesne ślady.

Zuza Wólczyńska zdecydowanie trzyma poziom! W Let me love you znajdujemy niezwykłe połączenie głębokich emocji i autentycznych postaci. Siła charakterów Bee i Noah, ich dojrzała walka o miłość i szczęście, sprawiają, że ta kontynuacja historii z dzieciństwa wciąga czytelnika od pierwszych stron. Styl narracyjny autorki, pełen delikatnych niuansów, oraz zastosowanie dwóch perspektyw narracyjnych doskonale uzupełniają się, nadając opowieści płynność i głębokość.

Książka porusza ważne tematy, takie jak walka z nałogami, depresją i utrata bliskiej osoby, prezentując je w sposób wrażliwy i autentyczny. To nie tylko historia miłosna, ale także pełna dojrzałego spojrzenia na ludzkie relacje i życiowe trudności. Zaskakujące zakończenie pozostawia czytelnika z mieszanką uczuć, co sprawia, że opowieść staje się jeszcze bardziej porywająca i nieprzewidywalna.

Let me love you to niezapomniana podróż przez emocje, dojrzewanie i walkę o szczęście. To książka, która zasługuje na uznanie czytelników poszukujących zarówno wzruszeń, jak i głębokiej refleksji w światku młodzieżowej literatury. Drugi tomz pewnością zostanie w sercu czytelnika na długo!

ZALETY

  • książka fascynuje czytelnika głębokimi uczuciami i dojrzałym podejściem do miłości, co nadaje opowieści autentyczność;
  • charaktery Bee i Noah są rzeczywiste, pełne życia, co umożliwia czytelnikowi łatwe utożsamianie się z nimi i emocjonalne zaangażowanie w ich losy;
  • zastosowanie dwóch punktów widzenia pozwala lepiej zrozumieć psychologię postaci, dodając fabule głębi i złożoności;
  • autorka odważnie podchodzi do tematów jak walka z nałogami, depresją i utrata bliskiej osoby, prezentując je w sposób wrażliwy, ale jednocześnie realistyczny;
  • finał pozostaje w pamięci, dodając opowieści nieprzewidywalności i skłaniając czytelnika do refleksji nad różnymi interpretacjami;
  • lekki i przyjmeny języki autorki sprawia, że czytelnik wchodzi w świat bohaterów bez trudu, a opowieść płynie naturalnie, zachęcając do kontynuacji lektury;
  • oferuje spojrzenie na złożoność ludzkich relacji, dojrzewanie emocjonalne i walkę o szczęście, co czyni ją pełną treścią dla czytelników poszukujących głębokiej literatury młodzieżowej.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Let me know
TOM: 2
AUTORKA: Zuzanna Wólczyńska
WYDAWNICTWO: Jaguar
LICZBA STRON: 416
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA: powieść obyczajowa Young Adult
JĘZYK: polski
WIEK: 13+
CENA: ~ 25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artytkułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to