O mnie

Cześć!

 

Jak już zapewne wiesz, nazywam się Karolina Lubas i jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole językowej, a także w przedszkolu. Muszę przyznać, że sprawia mi to ogromną przyjemność i frajdę, a na początku swoich studiów wzbraniałam się od bycia teacherem. Jednak dzięki kilku osobom w ostatniej chwili zmieniłam swoją specjalność i tak o to, odkryłam w sobie pasję do nauczania języka angielskiego.

 

Udało mi się uczyć nie tylko polskie dzieci, ale także hiszpańskie, podczas praktyk w wielojęzykowej szkole w Catarroji, niedaleko Walencji. Pobyt tam, jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. Wróciłam stamtąd z głową pełną pomysłów i jak najszybciej chciałam rozpocząć pracę z dziećmi, którą po prostu uwielbiam.

 

Zastanawiałam się w jaki sposób mogę spisać wszystkie pomysły na lekcje i stąd ten blog. Chciałabym pokazać Ci, że z każdej rzeczy możesz zrobić użytek i wszystko może stać się dla Ciebie inspiracją. Sama, często korzystam z gotowych materiałów, ale zazwyczaj staram się znaleźć ich dodatkowe zastosowanie na lekcjach. Mam nadzieję, że moje pomysły przypadaną Ci do gustu.

 

Zapomniałabym o najważniejszym!

Czy wspominałam już o tym, że tak samo jak uwielbiam uczyć, kocham też podróżowanie i robienie zdjęć? 🙂

 

P.S.

Prawie wszystkie zdjęcia, które możesz zobczyć na blogu są wykonane przeze mnie 🙂