Ta książka przenosi dzieci w fascynujący świat owoców. To barwna opowieść, stworzona specjalnie dla najmłodszych czytelników, jest nie tylko pouczająca, ale również pełna radości i odkryć.

Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez krainę soczystych brzoskwiń, malinowych zakątków i jabłkowych skarbów, która zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Owoce to niezwykła podróż przez świat natury, która zaczyna się od prostych faktów o sezonowych owocach, takich jak brzoskwinie czy maliny. Książka prowadzi czytelnika przez kolejne rozkładówki, ukazując różnorodność oraz niezwykłe cechy poszczególnych gatunków. Maluch poznaje owoce z pestkami, takie jak jabłka czy gruszki, których historia sięga daleko wstecz, oraz dowiaduje się o zaskakującym fakcie, że niektóre warzywa, jak pomidory czy cukinie, są w rzeczywistości owocami.

Owoce to nie tylko źródło wiedzy, ale także ciekawy sposób na spędzenie czasu. Bogato ilustrowana, zaskakuje swoją prostotą oraz równocześnie głębią przekazu. Możliwość przeglądania kolejnych stron, odkrywania nowych gatunków i zagłębiania się w ich historię sprawia, że książka ta może stać się nie tylko lekturą dla dzieci, ale także dla dorosłych, którzy pragną odświeżyć swoją wiedzę na temat natury.

Podsumowując, Owoce to niezwykła podróż przez świat roślin, która zachwyca zarówno swoją treścią, jak i formą. To nie tylko książka dla małych miłośników przyrody, ale także dla każdego, kto pragnie odkryć piękno i fascynującą historię otaczającego nas świata. Niech więc ta barwna opowieść o owocach stanie się inspiracją do głębszego zrozumienia i docenienia bogactwa natury, które otacza nas na co dzień.

ZALETY KSIĄŻEK

  • edukacyjna i pouczająca treść, która zachęca do odkrywania natury;
  • piękne ilustracje wzbogacające tekst i tworzące niepowtarzalny klimat;
  • przejrzysta struktura oraz klarowny układ, ułatwiające lekturę;
  • doskonałe połączenie walorów edukacyjnych z estetycznymi;
  • możliwość czerpania przyjemności zarówno dla dzieci, jak i dorosłych;
  • inspiracja do głębszego zrozumienia i docenienia bogactwa natury.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Moja książeczka z okienkami
ILUSTRACJE: Kiko
TŁUMACZENIE: Katarzyna Grzyb
WYDAWNICTWO: Harper Collins
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA: kartonowe,
JĘZYK: polski
WIEK: 0+
CENA:  ~ 23 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książke są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książki dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to