Ta książka, zabierze Cię w podróż do świata elfów i ludzkich emocji! How does it feel? to opowieść o miłości, lojalności i poświęceniu, która z pewnością przypadnie do gustu fanom fantasy i romansu. Czytaj dalej, aby poznać moje wrażenia na temat tej niezwykłej książki!

Historia rozpoczyna się od momentu, gdy Callie, ludzka badaczka, wyrusza na wyprawę badawczą do lasu. Jej celem jest znalezienie rzadkiego gatunku grzybów, które mogą pomóc w ratowaniu zagrożonych gatunków motyli. Podczas wyprawy Callie nawiązuje niezwykłą relację z miejscowym biologiem, Earlem, który również jest ekspertem od grzybów.

Podczas poszukiwań Callie natrafia na tajemnicze kręgi elfów i w efekcie wpada do innej rzeczywistości, gdzie trafia na księcia Mendaxa, okrutnego elfa, który jest przekonany, że Callie została wysłana, by go zabić. Mendax, chcąc pozbyć się jej, decyduje się na poddanie Callie trzem śmiertelnym próbom. Jednak w trakcie tych prób zaczyna się między nimi rodzić napięcie, które wkrótce przeradza się w niechcianą namiętność.

Relacja między Callie a Mendaxem staje się coraz bardziej skomplikowana, gdy odkrywają, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż się początkowo wydawało. W miarę jak ich więź staje się silniejsza, oboje muszą zmierzyć się z własnymi demonami wewnętrznymi oraz wyzwaniami, jakie stawia przed nimi świat elfów.

Jedną z największych zalet tej książki jest jej wciągająca fabuła. Od pierwszych stron czytelnik zostaje porwany w wir wydarzeń, które pełne są tajemnic, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fabuła nie pozostawia miejsca na nudę i sprawia, że trudno oderwać się od lektury. Co więcej, książka wyróżnia się również interesującymi postaciami, które są głębokie i złożone. Zarówno główni bohaterowie, jak i ci drugoplanowi, posiadają swoje własne motywacje, tajemnice i ewoluują wraz z rozwojem fabuły. Czytelnik szybko zaczyna emocjonalnie angażować się w losy bohaterów i śledzić ich transformacje.

Autorka doskonale buduje napięcie emocjonalne między bohaterami, co sprawia, że relacje między nimi stają się fascynujące i nieprzewidywalne. Napięcie między Callie a Mendaxem sprawia, że czytelnik nie może się doczekać, co wydarzy się dalej i jak potoczą się losy głównych bohaterów. Ponadto, książka pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji i tajemnic, które trzymają czytelnika w niepewności i zaskakują go na każdym kroku. Autorka doskonale manipuluje oczekiwaniami czytelnika, sprawiając, że nawet najbardziej rutynowe sytuacje mogą nagle zmienić się w coś zupełnie nieprzewidywalnego.

Podsumowując, How does it feel? to książka, która wciąga czytelnika od pierwszych stron i nie pozwala mu oderwać się od lektury. Złożona fabuła, interesujące postacie i mroczna atmosfera sprawiają, że jest to lektura warta uwagi dla fanów fantasy i romansu. Autorka stworzyła fascynujący świat, który z pewnością zostanie zapamiętany przez czytelników na długo po zakończeniu lektury. Osobiście już wyczekuję kolejnych części!

ZALETY

  • wciągająca fabuła;
  • interesujące postacie;
  • napięcie emocjonalne;
  • zwroty akcji i tajemnice;
  • mroczna atmosfera.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Światło i Mrok
TOM: 1
AUTORKA: Jeneane O’riley
TŁUMACZENIE: Zuzanna Byczek
WYDAWNICTWO: Jaguar
LICZBA STRON: 352
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA:
JĘZYK: polski
WIEK: 16+
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artytkułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to