Czy kiedykolwiek marzył_ś o ucieczce przed rzeczywistością, która pozwoli Ci się oderwać od codzienności? Jeśli tak, to być może znalazł_ś idealną książkę!

Przygotuj się na ekscytującą podróż przez świat emocji, gdzie każda strona przynosi nowe odkrycia i trzyma w napięciu do ostatniego zdania, a to wszystko w Ups… No to wpadłam!

Czy książka spełniła moje oczekiwania? Czy udało się połączyć romantyczną intrygę z elementami sensacyjnymi w sposób satysfakcjonujący dla czytelnika wymagającego? Zachęcam do lektury, gdzie razem odkryjemy, dlaczego Ups… No to wpadłam! jest lekturą, która zasługuje na Twoją uwagę.

Gotów na literacką przygodę, która zapewni Ci chwilę oderwania od rzeczywistości?


Główną bohaterką jest Marisa Alarcon Martinez, początkująca dziennikarka, która przypadkowo staje się świadkiem morderstwa na ekskluzywnym balu charytatywnym. Morderstwo to ma miejsce podczas imprezy zorganizowanej przez Ramiro Carrera Riosa, wpływowego szefa miejscowej mafii. Marisa zostaje zauważona przez ochroniarza, co zmusza ją do ucieczki w obawie o swoje życie.

W tej kryzysowej sytuacji Marisę ratuje Agustin Carrera Rios, syn Ramiro i jednocześnie „czarny charakter” historii. Agustin, będący rozpieszczonym synem mafijnego bossa, postanawia pomóc Marisie uciec przed niebezpieczeństwem. Razem opuszczają Barcelonę, przyjmując nowe tożsamości i kierując się do Rzymu. Marisa udaje, że jest żoną Agustina, a ich nietypowa relacja staje się jednym z głównych wątków książki.

Podczas podróży Marisa i Agustin muszą unikać ścigających ich mafiosów, co prowadzi ich przez różne europejskie miasta, a także do niebezpiecznych sytuacji. W miarę jak poznają się lepiej, pomiędzy nimi zaczynają iskrzyć uczucia. Mimo że ich relacja zaczyna się od nienawiści i nieufności, obaj bohaterowie z czasem zaczynają odkrywać swoje prawdziwe uczucia.

Cała historia toczy się w atmosferze nieustannego zagrożenia i emocji, gdy Marisa i Agustin próbują unikać śmierci i jednocześnie zrozumieć, jak bardzo się nawzajem potrzebują. W miarę jak fabuła się rozwija, czytelnik zagłębia się w ich skomplikowane uczucia i obserwuje, jak przeciwności losu sprawiają, że stają się coraz bardziej zależni od siebie nawzajem. W międzyczasie próbują rozwikłać tajemnicę, która doprowadziła ich do tej sytuacji, co prowadzi do gwałtownych zwrotów akcji i zaskakujących odkryć.

Oprócz głównego wątku miłosnego i sensacyjnego, w powieści pojawiają się także elementy humoru, które łagodzą napięcie i nadają historii lekkości. Książka porusza tematykę miłości, zaufania, przełamywania własnych ograniczeń oraz walki z przeciwnościami losu. W miarę jak Marisa i Agustin przeżywają razem liczne przygody, ich charaktery ewoluują, co czyni tę powieść pełną emocji i zwrotów akcji.

Mimo pewnych przewidywalności w fabule, Ups… No to wpadłam! oferuje pełen emocji romans z elementami sensacji, który wciąga od pierwszych stron. Dobre zbudowanie postaci, zaskakujące zwroty akcji oraz dynamiczne tempo sprawiają, że książka ta spełni oczekiwania czytelników poszukujących wciągającej i pełnej emocji lektury.

Pomimo pewnych niedoskonałości, książka ta jest udaną próbą połączenia romansu i sensacji, która może przyciągnąć zarówno miłośników obu gatunków, jak i tych, którzy chcą oderwać się od codzienności i zanurzyć w świat pełen przygód i niespodzianek.

ZALETY

  • powieść wciąga czytelnika dzięki dynamicznemu tempu akcji, pełnemu nieoczekiwanych zwrotów i intensywnych scen;
  • autorka wplata w fabułę liczne zaskakujące momenty, które trzymają czytelnika w napięciu, nie pozwalając mu się nudzić;
  • humorystyczne elementy łagodzą napięcie i dodają historii lekkości, zapewniając rozrywkę;
  • dobrze skonstruowany wątek miłosny jest;
  • całkiem realistyczne opisy europejskich miast;
  • dobrze wykreowane postaci;
  • książka pozwala na zanurzenie się w świat przestępczym, gdzie akcja nieustannie się rozwija, trzymając czytelnika w napięciu;
  • pomimo pewnych przewidywalności, fabuła jest dobrze skomponowana, prowadząc czytelnika przez różne etapy rozwoju głównych postaci.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

AUTORKA: Karolina Pastuszak
WYDAWNICTWO: Prozami Young
LICZBA STRON: 216
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: obyczaj young adults
JĘZYK: polski
WIEK: 16+
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to