Czy lubisz intrygi, nieoczekiwane zwroty akcji i pełne emocji przygody? Jeśli tak, to Złodziejski Gambit autorstwa Kayvion Lewis to pozycja, którą nie możesz przegapić. Ta książka to prawdziwa uczta dla miłośników trzymających w napięciu thrillerów i pełnych zagadek opowieści!

Czytaj dalej, aby się o tym przekonać!

Główna bohaterka, Ross Quest, wraz z grupką młodych towarzyszy otrzymuje zaproszenie do udziału w niebezpiecznym turnieju organizowanym przez tajemniczą grupę. Wygrana w tym turnieju może oznaczać spełnienie jednego życzenia, a dla Ross stawka jest naprawdę wysoka – chodzi o życie jej matki.

Kayvion Lewis stworzyła rewelacyjną historię, której nie można się oderwać. Książka jest tak wciągająca, że trudno się powstrzymać przed zaglądaniem na kolejne strony, aby poznać losy bohaterów i dalszy rozwój akcji.

To pełna zagadek, tajemnic i szokujących zwrotów akcji opowieść. Czytelnik zostaje wprowadzony w świat złodziei i ich niebezpiecznych zadań. Jednak najważniejsza zasada brzmi: nie można nikomu ufać. To właśnie towarzyszy bohaterom przez cały turniej, tworząc niesamowitą atmosferę niepewności i intrygi.

Zakończenie pierwszej części tej historii pozostawia czytelnika z szeroko otwartymi oczami i niecierpliwym oczekiwaniem na kontynuację. Nie jestem wcale zaskoczona, że prawa do ekranizacji tej książki zostały już wykupione. Złodziejski Gambit to rozrywka na najwyższym poziomie i z pewnością przyciągnie uwagę fanów trzymających w napięciu thrillerów i emocjonujących przygód.

Jedną z największych zalet książki jest niezwykle oryginalny i wciągający pomysł na fabułę. Motyw turnieju złodziejskiego, w którym uczestnicy rywalizują o jedno życzenie, w połączeniu z niebezpieczeństwem i intrygami, przyciąga uwagę czytelnika od samego początku. To świeże podejście do tematyki przygód i trzymających w napięciu historii.

Kolejną wielką zaletą jest doskonale wykreowana atmosfera, która sprawia, że czytelnik czuje się, jakby sam brał udział w Złodziejskim Gambicie. Autorka potrafi wciągnąć czytelnika w wir akcji, a emocje towarzyszące bohaterom są doskonale oddane.

Nie można również pominąć wspaniale zarysowanych postaci. Główna bohaterka, Ross Quest, jest silną i niezależną postacią, z którą czytelnik może się utożsamiać. Inni bohaterowie także mają swoje wyraziste osobowości i tajemnice, co dodaje głębi fabule.

Dodatkowo, autorka serwuje czytelnikowi mnóstwo zagadek, tajemnic i szokujących zwrotów akcji, co sprawia, że lektura jest nieprzewidywalna i trzymająca w napięciu.

Wreszcie, Złodziejski Gambit pozostawia czytelnika z wrażeniem, że właśnie przeżył ekscytującą przygodę, a zakończenie pierwszej części zostawia go z niecierpliwym oczekiwaniem na kontynuację. To książka, która dostarcza rozrywki na najwyższym poziomie i z pewnością przypadnie do gustu fanom trzymających w napięciu thrillerów i emocjonujących historii.

ZALETY

  • oryginalny i wciągający pomysł na fabułę;
  • doskonale wykreowana atmosfera, która wciąga czytelnika w świat złodziejów;
  • wyraziste i dobrze rozwinięte postacie, zwłaszcza główna bohaterka Ross;
  • pełna zagadek, tajemnic i szokujących zwrotów akcji;
  • wciągająca i nieprzewidywalna historia;
  • zostawia czytelnika z niecierpliwym oczekiwaniem na kontynuację.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Złodziejski Gambit
TOM: 1
AUTORKA: Kayvion Lewis
TŁUMACZENIE: Bartek Nawrocki
WYDAWNICTWO: Jaguar
LICZBA STRON: 352
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: fantasy, young adults
JĘZYK: polski
WIEK: 12+
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artytkułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to