Przygotuj się na duchową podróż pełną inspiracji, praktycznych wskazówek i odkryć, która pomoże Ci odblokować potencjał własnej przemiany i akceptacji. A to wszystko zagwarantuje Ci nowość autorstwa Gabrielle Bernstein pt. Życie pełne cudów.

Ta książka oferuje czytelnikowi podróż przez świat duchowego wzrostu, akceptacji siebie i pozytywnej transformacji. Opiera się na osobistych doświadczeniach autorki oraz jej drodze do odnalezienia spokoju, miłości i sensu w życiu. Książka ma formę poradnika, który oferuje czytelnikowi zarówno inspirującą opowieść, jak i praktyczne narzędzia do osiągnięcia wewnętrznej harmonii.

Struktura książki jest podzielona na trzy główne części, z których każda ma swoje wyjątkowe cechy i przekaz:

 1. ZAGUBIENIE W LĘKU: pierwsza część opowiada o osobistej drodze Gabrielle Bernstein od momentu walki z lękami, niską samooceną, a także problemami związanych z uzależnieniem, do osiągnięcia spokoju i miłości dla samej siebie. Autorka dzieli się swoimi wyzwaniami, błędami, momentami zwątpienia, ale także radością i triumfami. To właśnie ta część daje czytelnikowi wgląd w proces przemiany autorki i działa jako inspiracja dla osób, które również pragną dokonać podobnych zmian w swoim życiu.
 2. ODPOWIEDŹ: druga część to praktyczna i konkretna pomoc dla czytelnika. Autorka przedstawia różnorodne narzędzia, takie jak afirmacje, medytacje, techniki oddechowe czy inne ćwiczenia, które mają pomóc w odkryciu negatywnych wzorców myślowych i zastąpieniu ich pozytywnymi. Te praktyki mają za zadanie stopniowo kształtować zdrową samoświadomość i wewnętrzną akceptację.
 3. CUD: trzecia część to dalsze rozwijanie tematów i narzędzi z poprzednich części. Autorka podsumowuje całą podróż przemiany, a także przedstawia dodatkowe strategie, jak utrzymać osiągnięty stan spokoju, miłości i akceptacji w dłuższym okresie.

Treści poruszane w książce obejmują poniższe tematy:

 • Akceptację samego siebie: Książka skupia się na tym, jak rozpoznawać negatywne wzorce myślowe i nawyki, które blokują naszą akceptację siebie oraz jak je zmieniać na bardziej pozytywne i wspierające.
 • Walkę z lękami: Autorka oferuje narzędzia do rozpoznawania i pokonywania lęków, które często blokują nasze działania i przeszkadzają w osiągnięciu pełni życia.
 • Wewnętrzny spokój i miłość: Książka dąży do wytworzenia zdrowego i pełnego miłości stosunku do samego siebie oraz pokazuje, jak osiągnąć wewnętrzny spokój, nawet w trudnych momentach życia.
 • Techniki duchowe: Gabrielle Bernstein przedstawia praktyczne narzędzia, takie jak medytacje, afirmacje czy techniki oddechowe, które czytelnicy mogą włączyć w swoje życie, aby osiągnąć większą harmonię i poczucie zadowolenia.

Życie pełne cudów autorstwa Gabrielle Bernstein to książka, która zachęca do głębokiej refleksji nad sobą i własnym życiem. Autorka dzieli się swoją osobistą historią przemiany, od walki z lękami i trudnościami, do osiągnięcia pełnej akceptacji siebie oraz wewnętrznego spokoju. Książka ta oferuje czytelnikom nie tylko inspirujące opowieści, ale także praktyczne narzędzia, takie jak afirmacje, medytacje i techniki oddechowe, które mogą pomóc w odkryciu własnego potencjału i budowaniu zdrowszych nawyków myślowych.

Największa wartość tej książki tkwi w szczerości autorki, która otwarcie dzieli się swoimi doświadczeniami, zachęcając czytelników do zrozumienia, że wszyscy mamy swoje trudności, ale możemy je przezwyciężyć. Książka nie tylko mówi o problemach, ale także daje praktyczne wskazówki, jak je rozpoznać i pracować nad nimi. To przewodnik, który pokazuje, że duchowa przemiana jest osiągalna dla każdego, kto jest gotów podjąć tę podróż.

Zalety tej książki obejmują wszechstronność treści, która porusza tematy związane z akceptacją siebie, walką z lękami oraz budowaniem pozytywnych nawyków myślowych. Praktyczne narzędzia oferowane przez autorkę są dostępne dla czytelników, co pozwala na natychmiastowe wdrożenie ich w codzienne życie. Życie pełne cudów towarzyszy czytelnikom w ich duchowej podróży, krok po kroku wskazując drogę do większej harmonii, radości i akceptacji.

Podsumowując, książka Życie pełne cudów to nie tylko poradnik, ale inspirująca opowieść o odnalezieniu siebie, przezwyciężaniu trudności i osiąganiu wewnętrznego spokoju. To przewodnik dla tych, którzy pragną bardziej pełnego, akceptującego i radosnego życia oraz gotowi są podjąć działania, by osiągnąć te cele. Książka ta oferuje zarówno wsparcie emocjonalne, jak i konkretną wiedzę, by każdy mógł odnaleźć w sobie cudowną moc transformacji.

ZALETY

 • autorka otwarcie dzieli się osobistymi doświadczeniami autorki, co sprawia, że czytelnik może się utożsamić;
 • książka oferuje praktyczne narzędzia, takie jak afirmacje i medytacje, które można od razu zastosować w życiu;
 • skupia się na akceptacji siebie, walce z lękami i budowaniu pozytywnych nawyków myślowych;
 • prowadzi czytelnika krok po kroku w duchowej podróży w stronę większej harmonii, radości i akceptacji siebie;
 • motywuje do osiągnięcia pełni życia poprzez głęboką refleksję i praktyczne działania.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

PEŁNY TYTUŁ: Życie pełne cudów. Pokonaj lęk i codziennie kochaj siebie
AUTORKA: Gabrielle Bernstein
TŁUMACZENIE:
WYDAWNICTWO: Kobiece
LICZBA STRON: 264
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: poradniki
JĘZYK: polski
WIEK: 15+
CENA: ~ 25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo i sklep nie miały wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to