Październik to magiczna pora roku, gdy liście zmieniają swoje barwy na złocisto-czerwone, ale również zbliża się Halloween – czas, gdy granice między światem rzeczywistym a magicznym stają się cieńsze. To chwila, w której wiele osób pragnie odkryć tajemnice magii i zapuścić się w świat wróżb, czarów i zaklęć.

Ci, którzy chcą zgłębić mroczne, ale jednocześnie fascynujące aspekty magii, będą zachwyceni najnowszą pozycją od K.E. Liber pt. Grymuar. To książka, która wiedzie czytelników przez labirynt magii, odkrywając przed nami sekrety, które tkwią w zakamarkach starożytnych rytuałów i współczesnych praktyk. Zbliżające się Halloween sprawia, że jest to idealny moment na przyjrzenie się tej magicznej książce, która przynosi ze sobą wiedzę, inspirację i niezapomniane doświadczenia.

Czym jest Grymuar? To obszerny przewodnik po współczesnych praktykach magii, który zapewnia czytelnikowi wgląd w świat czarów, zaklęć, tarota oraz różnych aspektów magii. Autorka przedstawia szeroki zakres tematów, zaczynając od podstawowych pojęć, takich jak fazy księżyca czy cztery żywioły, aż po bardziej zaawansowane praktyki magii, takie jak zaklęcia, rytuały czy wróżby.

Co więcej, książka nie tylko omawia techniczne aspekty magii, ale również podkreśla jej związek z naturą, energią i ludzkimi intencjami. Autorka przekazuje czytelnikowi nie tylko praktyczną wiedzę na temat różnych technik, ale także zachęca do zastanowienia się nad głębszym sensem magii oraz jej roli w życiu codziennym.

Co jeszcze znajdziesz w Grymuarze? Mnóstwo informacji na temat symboliki, ziół, tarota, różnych metod wróżenia oraz przygotowywania magicznych mikstur. Książka nie tylko przedstawia teorie związane z magią, ale również daje konkretne wskazówki, jak praktykować różne formy magii we własnym domu, używając dostępnych środków.

Grymuar z pewnością wyróżnia się pośród innych pozycji na temat magii. Po pierwsze, jego przystępność stanowi ogromną zaletę – tekst napisany jest prostym, zrozumiałym językiem, dzięki czemu nawet osoby bez wcześniejszego doświadczenia w magii łatwo odnajdą się w opisywanych praktykach.

Po drugie, książka oferuje kompleksową wiedzę, zaczynając od podstawowych pojęć, takich jak fazy księżyca czy cztery żywioły, a kończąc na zaawansowanych technikach wróżenia czy przygotowywania magicznych mikstur. To źródło informacji dla każdego, kto chce zgłębić tajniki magii, bez względu na poziom zaawansowania.

Po trzecie, Grymuar wyróżnia się inspirującym podejściem autorki do magii, kładąc nacisk na intencję i wartość rytuału, co sprawia, że czytelnik zaczyna rozumieć głębsze znaczenie praktyk magii w kontekście własnego rozwoju duchowego. Ponadto, bogactwo informacji na temat symboliki, ziół, tarota i różnych form wróżenia czyni tę książkę wszechstronnym przewodnikiem po magicznym świecie. Ostatecznie, Grymuar to nie tylko instruktaż, ale również podróż w fascynujący świat magii, który pozwala czytelnikowi odkryć swoje własne możliwości i zanurzyć się w magicznej przygodzie.

Myślę, że powiedziałam o Grymuarze już wszystko, jednakże na koniec napiszę, że książka mnie naprawdę zaskoczyła. To nie tylko podręcznik magii, ale także przewodnik po fascynującym świecie tajemniczych praktyk. Jest to lektura, która nie tylko poszerzy horyzonty czytelnika, ale także pobudzi wyobraźnię i otworzy drzwi do magicznych możliwości. Dla tych, którzy są zainteresowani magią lub po prostu ciekawi magicznego wymiaru życia, ta książka jest niezastąpionym źródłem wiedzy i inspiracji.

ZALETY

  • książka jest napisana w prosty i zrozumiały sposób, co czyni ją łatwą do zrozumienia nawet dla początkujących czytelników;
  • oferuje kompletną wiedzę na temat różnych praktyk magii, począwszy od podstawowych pojęć po zaawansowane techniki, co czyni ją użyteczną dla czytelników o różnym poziomie doświadczenia;
  • podkreśla wartość intencji i rytuału, ukazując magię jako głębsze połączenie z samym sobą i otaczającym światem;
  • oferuje praktyczne wskazówki oraz konkretne techniki, które czytelnik może zastosować w swoich własnych praktykach;
  • zawiera obszerne informacje na temat symboliki, ziół, tarota i innych praktyk wróżenia, co czyni ją wszechstronnym przewodnikiem po magicznym świecie.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

AUTORKA: Lidia Pradas
TŁUMACZENIE: Dorota Lachowicz
WYDAWNICTWO: Grupa Wydawnicza K.E. Liber
LICZBA STRON: 176
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: ezoteryka, senniki, horoskopy
JĘZYK: polski
WIEK: +
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artytkułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to