Pies, kot, akcja Animacja to niezwykła książka dla dzieci, która wprowadza najmłodszych w świat animacji i pozwala na zabawę w tworzenie własnych filmów animowanych. Już na pierwszy rzut oka widać, że ta książka nie jest zwykłą pozycją na półce. Jest to interaktywna aktywność, która dostarczy dziecku mnóstwo rozrywki i przy okazji rozwija jego umiejętności manualne oraz kreatywność.

Książka zawiera mnóstwo kolorowych ilustracji, na których znajdują się psy i koty, które czekają na to, by wskoczyć na ekran animacji. Dziecko może wycinać, układać i przemieszczać poszczególne elementy, a następnie fotografować je za pomocą telefonu, tworząc własne scenki i historie. Dzięki temu, że książka zawiera wiele różnych postaci i elementów, możliwości tworzenia własnych animacji są praktycznie nieograniczone. Książka jest prosta w obsłudze, więc nawet najmłodsi czytelnicy poradzą sobie z nią bez problemu.

Pies, kot, akcja Animacja to nie tylko zabawka, ale także doskonałe narzędzie edukacyjne. Książka pozwala na rozwijanie wielu umiejętności i zdolności u dzieci, takich jak:

  • KREATYWNOŚĆ: dziecko może tworzyć własne animacje, co pobudza jego wyobraźnię i rozwija kreatywność;
  • UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE: korzystanie z nożyczek i układanie postaci rozwija precyzję i zręczność manualną;
  • UMIEJĘTNOŚCI PLANOWANIA: dziecko musi zaplanować swoją animację, co rozwija umiejętności planowania i organizacji;
  • ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY: uczy się korzystać z telefonu do robienia zdjęć i tworzenia animacji, co rozwija jego umiejętności technologiczne.
  • ROZWÓJ SPOŁECZNY: książka może być także świetnym narzędziem do zabawy w grupie, co rozwija umiejętności społeczne i współpracy.

Wszystkie te walory edukacyjne sprawiają, że Pies, kot, akcja Animacja to doskonały sposób na rozwijanie umiejętności dzieci w sposób kreatywny i przyjemny. Zabawa ta pozwala na równoczesne rozwijanie zdolności manualnych, intelektualnych, technologicznych i społecznych dziecka. Wszystko to czyni tę książkę niezwykle wartościową, a zabawa z nią to czysta przyjemność i doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.

Podsumowując, Pies, kot, akcja Animacja to niezwykła książka dla dzieci, która dostarcza mnóstwo radości i pozwala na rozwijanie kreatywności. Jest to także doskonała okazja, by wprowadzić dziecko w świat nowoczesnych technologii w sposób zabawowy i edukacyjny. Zachęcam wszystkich rodziców do sięgnięcia po tę pozycję i zorganizowania wspólnej zabawy z dziećmi. To gwarantowana frajda dla całej rodziny!

ZALETY KSIĄŻKI

  • książka pobudza wyobraźnię dziecka i rozwija kreatywność;
  • możliwość tworzenia własnych animacje, co sprawia, że książka staje się interaktywnym narzędziem;
  • umożliwia dziecku kreatywną zabawę, która jest jednocześnie edukacyjna;
  • unikalna propozycja, która jest równocześnie pierwszą książka aktywnościowa, która umożliwia tworzenie animacji;
  • wspomaga rozwój intelektualny, umiejętności manualnych, technologicznych i społecznych dziecka, co jest niezwykle ważne dla jego rozwoju.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Psy i koty
AUTORKI: Monika Hanulak, Grażka Lange
WYDAWNICTWO: Dwie Siostry
LICZBA STRON: 88
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: aktywnościowe
JĘZYK: polski
WIEK: 6+
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to