Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak nauczyć swoje dziecko zarządzania pieniędzmi? Czy chcesz, aby twoje dziecko miało lepsze zrozumienie wartości pieniędzy i potrafiło mądrze nimi zarządzać? W takim przypadku warto sięgnąć po książkę Gail Vaz-Oxlade pt. Pieniądze i cała reszta. Naucz dziecko oszczędzać, dzielić się i mądrze wydawać.

Ta niedroga i praktyczna książka to doskonały poradnik, który pomoże twojemu dziecku oswoić temat pieniędzy i wypracować dobre nawyki finansowe już od najmłodszych lat. Czytając tę książkę, nie tylko nauczysz swoje dziecko wartościowych umiejętności, ale również zyskasz poczucie kontroli nad swoimi finansami, dzięki prostym i praktycznym metodom, które można zastosować w codziennym życiu.

Książka Pieniądze i cała reszta to doskonałe przykłady edukacji finansowej dla dzieci już od najmłodszych lat. Przez całą książkę, autorka dzieli się cennymi wskazówkami i praktycznymi radami, jak nauczyć dziecko odróżniać potrzeby od chęci, jak dzielić się pieniędzmi, jak oszczędzać na swoje cele oraz jak robić mądre zakupy. To wszystko zilustrowane jest prostymi i łatwymi do zrozumienia przykładami, które przemawiają do dziecięcej wyobraźni.

Osobiście polubiłam tę książkę ze względu na jej prostotę i praktyczne podejście do tematu finansów osobistych. Gail Vaz-Oxlade nie tylko uczy dzieci jak oszczędzać i mądrze wydawać pieniądze, ale również jak zaplanować swoją przyszłość i podejmować odpowiedzialne decyzje. Dzięki jej wskazówkom, dzieci zrozumieją, że pieniądze to nie wszystko, ale jednocześnie będą wiedziały, jak zarządzać nimi, aby osiągnąć swoje cele i spełnić marzenia.

Pieniądze i cała reszta to świetna inwestycja dla każdej rodziny. Ta niewielka książka, składająca się tylko z pięciu krótkich rozdziałów, zawiera wiele praktycznych i cennych informacji, które pozwolą dzieciom nauczyć się oszczędzania, dzielenia się oraz mądrego wydawania pieniędzy. To idealna pozycja dla rodziców, którzy chcą ustanowić swoim dzieciom solidne fundamenty finansowe na przyszłość.

ZALETY KSIĄŻKI

 • książka jest napisana w jasny i zrozumiały sposób, dzięki czemu łatwo jest zrozumieć jej treść;
 • autorka przedstawia konkretne metody, które dzieci mogą zastosować, aby nauczyć się zarządzania swoimi pieniędzmi;
 • książka jest pełna przykładów z życia codziennego, co sprawia, że dzieci łatwiej mogą zrozumieć przedstawione zagadnienia;
 • pochłania się ją w jeden wieczór;
 • dzięki prostym i praktycznym metodom, zawartym w książce, dzieci szybko oswoją się z tematem pieniędzy i zaczną podejmować świadome decyzje finansowe;
 • książka nie tylko uczy dzieci zarządzania pieniędzmi, ale także wspiera rodziców w edukowaniu swoich dzieci na temat finansów;
 • jest niedrogim narzędziem, które pomoże dzieciom nauczyć się wartościowych umiejętności finansowych.

  INFORMACJE O KSIĄŻCE

  TYTUŁ: Pieniądze i cała reszta. Naucz dziecko oszczędzać, dzielić się i mądrze wydawać
  AUTORKA: Gail Vaz-Oxlade
  TŁUMACZENIE: Marek Wojdyło
  WYDAWNICTWO: Znak Emotikon
  LICZBA STRON: 160
  ROK WYDANIA: 2020
  KATEGORIA: poradniki, finanse
  JĘZYK: polski
  WIEK: 10+
  CENA: ~ 25 zł

  SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

  Miłej lektury!

  Jeśli podoba Ci się to co robię

  Postaw mi kawę na buycoffee.to