W tym wpisie chciałabym pokazać Ci coś, co mój Szef uwielbia. Są to dwie kolorowanki, które przeniosą Twoje dziecko do krainy tajemniczych obrazków i niezwykłych wyzwań. Poszczególne kolory można odkryć za pomocą zanurzonego w wodzie pędzelka.

Te wodne kolorowanki, przynoszą ze sobą nie tylko radość malowania, ale także pełne wrażeń wyzwania i edukacyjne przygody. Czy jesteś gotów odkryć sekrety tych wyjątkowych książek? Zapraszam do dalszego czytania, aby razem zanurzyć się w świat magii kolorów!

Zwierzęta w górach

Zwierzęta w górach wprowadza maluchy w fascynujący świat przyrody górskich terenów. Od pierwszych chwil zachwyca swoją oryginalnością i innowacyjnym podejściem do kreatywności dzieci.

To nie tylko kartonowe strony, na których odkrywamy różnorodność roślinności i zwierząt górskich, ale także interaktywna magia wodnych barw. Wystarczy, że dziecko zanurzy pędzelek w wodzie, by białe miejsca na stronie nabrały życia w najpiękniejszych odcieniach. To jakby czarodziejska rytuał, który odkrywa przed maluchami tajemnice natury, jednocześnie zachęcając do rozwijania swojej wyobraźni.

Oprócz samego malowania, na każdej stronie znajdują się też proste zadania do wykonania np.:

  • Ile widzisz ptaków?
  • Policz muflony

Te proste, ale angażujące polecenia sprawiają, że książka staje się nie tylko źródłem radości, ale także świetną okazją do nauki i rozwijania umiejętności obserwacji oraz matematycznych.

Warto docenić też to, że po wyschnięciu obrazka, zabawa może zacząć się od nowa. Ta możliwość zapewnia niekończące się chwile radości i kreatywności. Ponadto, ta kolorowanka to także świetny sposób na rozwijanie koncentracji i cierpliwości u maluchów, ucząc je, że cierpliwość przynosi piękne efekty.

Zwierzęta w górach to nie tylko kolorowanka. To doświadczenie, które otwiera przed dziećmi wrota do świata natury w najbardziej ujmujący sposób. Jest to niezwykła podróż, która łączy zabawę, naukę i rozwijanie kreatywności w jedno.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Wodne przygody
AUTOR: Elisabeth Morais
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: wodne kolorowanki, kolorowanki wielorazowe
WIEK: 3 – 7
CENA: ~25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Moje święta

Drugi tytuł kolorowanki, to Moje Święta. Osobiście nie dałam jej jeszcze Szefowi, bo jest to jeden z prezentów do kalendarza adwentowego. Jednakże jest to niezwykła kolorowanka, w której każda strona skrywa tajemnicze białe obszary, przenosi mnie do magicznego świata elfów, które tajemniczo pakują prezenty dla św. Mikołaja. Dziecko może zobaczyć, jak kolorowe paczki są uważnie układane w sanie, ciągnięte przez skoczne renifery. Ale czy te wspaniałe prezenty dotrą do dzieci pod choinkę?

Oprócz tworzenia barwnych arcydzieł, każda strona kryje w sobie zadania do wykonania np.:

  • Policz pierniczki;
  • Pokaż renifery.

To tylko niektóre z fascynujących wyzwań, które sprawiają, że moja przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Tak jak w przypadku innych wodnych kolorowanek, również i Moje Święta mają możliwość powtórzenia kolorowania. Gdy dziecięce dzieło sztuki wyschnie, magicznie znika, pozostawiając mu pole do nowej twórczości i radości. To jakby nieskończona opowieść, która nigdy się nie kończy.

Moje Święta to nie tylko kolorowanka. To magiczna brama do krainy świątecznych cudów, gdzie każde malowanie to nowa historia, a każda strona pełna jest nie tylko kolorów, ale także nauki i zabawy. Wśród jej zalet znajduje się nie tylko magia malowania, ale również nauka, rozwijanie umiejętności obserwacji oraz niekończąca się frajda z tworzenia. Niech ta książka ożywi świąteczny duch w każdym z nas!

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Wodne przygody
AUTOR: Elisabeth Morais
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: wodne kolorowanki, kolorowanki wielorazowe
WIEK: 3 – 7
CENA: ~25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książke są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książki dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to