Jeśli szukasz książki, która zapewni Ci chwilę dla siebie, to ta dźwiękowa bajka z króliczkiem Bingiem, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Gramy razem! przeniesie Twoje dzieci w świat muzyki i przyjaźni. Poza tym, to nie tylko zwykła książka dla najmłodszych – to interaktywne doświadczenie, które pozwala maluchom eksplorować tajniki instrumentów muzycznych, rozwijając jednocześnie ich zmysły i wyobraźnię.

Przekonaj się sam czytając recenzję! 😀

Główny bohater, Bing, wraz z przyjaciółmi, postanawiają założyć swoją własną małą orkiestrę. Ich celem jest nauczenie się grać na różnych instrumentach muzycznych. W trakcie tej przygody dzieci są wprowadzone w świat dźwięków pięciu różnych instrumentów, takich jak dzwonki, tamburyn, bębenek czy cymbałki. Każdy z instrumentów ma swoje unikalne brzmienie, które maluchy mogą odtworzyć, słuchając dźwięków pochodzących z książki.

Podczas swojej muzycznej podróży Bing i jego przyjaciele uczą się nie tylko, jak grać na instrumentach, ale także jak współpracować ze sobą. Wspólna praca, zrozumienie i wsparcie przyjaciół są kluczowe dla ich sukcesu. Opowieść kładzie nacisk na wartość przyjaźni, wzajemnego szacunku i zachęca dzieci do eksperymentowania z muzyką oraz odkrywania swojego własnego artystycznego potencjału.

Ta urocza historia nie tylko bawi i edukuje, ale także inspiruje dzieci do rozwijania swoich zainteresowań muzycznych i kreatywnych. Poprzez fascynujące przygody bohaterów, czytelnik jest zachęcany do eksploracji dźwięków, co nie tylko stymuluje zmysły, ale także rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci. Fabuła pełna jest pozytywnych wartości, które pozostają z czytelnikiem nawet po zakończeniu lektury, ucząc dzieci o znaczeniu przyjaźni, współpracy i pozytywnego podejścia do nauki i eksploracji świata.

Gramy razem! to prawdziwy skarb dla młodych czytelników i ich rodzeństwa. Ta wyjątkowa książka łączy w sobie wiele zalet, które sprawiają, że staje się nieodzownym elementem w bibliotece każdej rodziny. Jej najważniejszą cechą jest edukacja przez zabawę – dzięki różnorodnym dźwiękom pięciu instrumentów muzycznych, dzieci nie tylko uczą się rozpoznawać dźwięki, ale także kształtują swoje zmysły słuchu, dotyku i wzroku.

Wartościowe przesłanie o kreatywności, przyjaźni i współpracy sprawia, że ta książka nie tylko bawi, ale również uczy ważnych życiowych lekcji. Jej uniwersalność pozwala na różnorodne wykorzystanie – jako czytanki z mądrym przesłaniem lub jako interaktywnej gry, która rozwija umiejętności dziecka. Solidność wykonania i bezpieczeństwo, jakie oferuje dzięki trwałemu kartonowi i bezpiecznym zaokrąglonym rogach, sprawiają, że stanowi nie tylko źródło edukacji, ale także niekończącą się przyjemność dla dzieci i ich opiekunów.

Wymienny moduł dźwiękowy dodaje elastyczności, umożliwiając długotrwałe korzystanie z tej fascynującej książki. To nie tylko produkt dla dzieci – to klucz do fascynującego świata muzyki, który z pewnością wzbogaci dziecięce życie i zapewni rodzinie niezapomniane chwile pełne radości i odkryć.

Gramy razem! to niezwykle atrakcyjna propozycja dla rodziców poszukujących wartościowych i edukacyjnych produktów dla swoich dzieci. Ta książka nie tylko bawi i uczą, ale także kreuje wyjątkowe chwile spędzone z dzieckiem. Jej uniwersalność sprawia, że może być używana na wiele różnych sposobów, zapewniając maluchom rozwijające się umysły i ciałka pełne bodźców.

ZALETY KSIĄŻEK

  • książka uczciwie łączy edukację z rozrywką, ucząc dzieci o różnych instrumentach muzycznych w sposób angażujący i interesujący;
  • dźwięki są miłe dla ucha, co pomaga w rozwoju słuchu dziecka;
  • interaktywność książki stymuluje inne zmysły, takie jak dotyk i wzrok;
  • rozwija kreatywność i współpracę oraz przekazuje dzieciom wartościowe lekcje życiowe;
  • książka może być czytana, słuchana i używana jako grająca zabawka, co czyni ją wielofunkcyjnym narzędziem, rozwijającym różne umiejętności dziecka;
  • solidny kartonowy materiał oraz zaokrąglone rogi sprawiają, że książka jest trwała i bezpieczna, nawet dla aktywnych dzieci, które lubią eksperymentować;
  • moduł dźwiękowy wyposażony jest w dobrze zabezpieczoną baterię, którą można łatwo wymienić, co zapewnia długotrwałą przyjemność z użytkowania książki.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Bing. Książeczka z dźwiękami
AUTOR: Acamar
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: obrazkowe, cienkie
JĘZYK: polski
WIEK:  3+
CENA:  ~ zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książki są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to