Miłośnicy dinozaurów i mali paleontolodzy będą zachwyceni nowościami od Akademii Mądrego Dziecka. Te książki nie tylko przykuwają uwagę najmłodszych czytelników, ale również otwierają przed nimi bramy do prehistorycznego świata.

Oto recenzja serii kartonowych książeczek z ruchomymi elementami od AMD, gdzie każda strona to nie tylko fascynujące fakty, ale także interaktywna podróż przez erę dinozaurów.

Dlaczego są one idealne dla małych paleontologów? Zapraszam do świata, gdzie nauka staje się przygodą, a każda kartka skrywa tajemnice prehistorycznego życia!

ZALETY KSIĄŻEK

  • kreatywny sposób prezentacji wiedzy sprawia, że nauka staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Ruchome elementy dodają interaktywności, co z pewnością wyróżnia tę serię na tle innych książeczek dla dzieci;
  • doskonale łączą edukację z zabawą. Małe rączki będą nie tylko przekazywać informacje, ale także aktywnie uczestniczyć w odkrywaniu sekretów prehistorycznego świata;
  • pobudzają wyobraźnię dziecka.

Triceratops

Fabuła tej niezwykłej książki jest zaproszeniem do odkrywania tajemniczego życia triceratopsa. Ileż to rogów zdobiło jego imponującą głowę? Dlaczego tupał tak ciężko, budząc wibracje w okolicy? Czy naprawdę był wegetarianinem? Te zagadki stają się kluczami do rozszyfrowania nieznanych aspektów prehistorycznego świata, a każda kolejna strona to nowa porcja fascynujących odpowiedzi.

Przechodząc przez strony razem z dzieckiem, zanurzamy się w edukacyjnym doświadczeniu, które sprawia, że nauka staje się czymś znacznie więcej niż tylko suchym przekazem informacji. Ruchome elementy na każdej stronie dodają interaktywności, co nie tylko utrzymuje uwagę małego czytelnika, ale także rozwija zdolności motoryczne, co czyni tę książkę niezastąpioną w procesie nauki.

Sposób w jaki ta książka jest napisana, sprawia, że czytelnik staje się nie tylko obserwatorem, ale także uczestnikiem opowieści. Autentyczność faktów oraz lekkie, pełne ciekawostek przedstawienie sprawiają, że nawet najmłodsi czytelnicy z zainteresowaniem chłoną informacje o życiu tego prehistorycznego stworzenia.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Poznajmy dinozaury
ILUSTRACJE: David Partington
TŁUMACZENIE: Katarzyna Grzyb
WYDAWNICTWO: Harper Collins
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA: kartonowe, dinozaury
JĘZYK: polski
WIEK: 0+
CENA:  ~ 23 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Stegozaur

Bohaterem drugiej książki jest Stegozaur, któremu burczy w brzuchu. Podczas czytania, maluchy nie tylko zdobywają wiedzę na temat tego, co mogło kusić kubki smakowe Stegozaura, ale także odkrywają, jak był zbudowany. Ruchome elementy na każdej stronie nie tylko dostarczają wizualnej uczty dla małych oczu, ale również zapewniają angażujący aspekt edukacji, ćwicząc jednocześnie paluszki maluszków.

Fabuła ukazuje, jak te potężne stworzenia broniły się przed drapieżnikami oraz jak duży był ich mózg. W fascynujący sposób, dzieci są wprowadzane w świat nauki poprzez prosty, lecz mądry sposób przedstawiania faktów, który rozbudza wyobraźnię i rozwija zainteresowania najmłodszych czytelników.

Książki czyta się naprawdę bardzo przyjemnie i maluchy z pewnością będą słuchać i odkrywać ciekawostki prehistorycznego świata.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Poznajmy dinozaury
ILUSTRACJE: David Partington
TŁUMACZENIE: Katarzyna Grzyb
WYDAWNICTWO: Harper Collins
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA: kartonowe, dinozaury
JĘZYK: polski
WIEK: 0+
CENA:  ~ 23 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książke są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książki dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to