Sezon na Halloweenowe lekcje trwa w pełni, więc postanowiłam również w tym roku przygotować materiały, które będziesz mógł wykorzystać na swoich zajęciach.

Jeśli jednak szukasz jeszcze inspiracji na lekcje w tej porze roku, to koniecznie zapoznaj się z wpisami z poniższej kategorii, a znajdziesz tam zestawienia piosenek, materiały i lekcje z okazji mniej lub bardziej typowych świąt związanych z jesienią.

Ale wróćmy już do tematu tego wpisu 🙂

Tym razem do mojej Halloweenowej kolekcji dołączyły karty Would you rather… Starałam się dobrać grafiki w taki sposób, aby pasowały do moich wcześniejszych materiałów, którymi dzieliłam się na blogu w poprzednich latach.

Udało mi się przygotować łącznie 36 kart z zabawnymi wyborami, przed którymi zostaną postawieni uczniowie. Oczywiście będą musieli go uzasadnić 😀

Poniżej możesz zobaczyć jak dokładnie wyglądają te karty:

Aby pobrać wszystkie karty, wystarczy kliknąć w poniższy przycisk 🙂

Mam nadzieję, że te karty okażą się dla Ciebie przydatne i zarówny Ty, jak i Twoi uczniowie będziecie się dobrze bawić, gdy będziecie z nich korzystać.

Jeśli masz możliwość i ochotę, to podeślij mi na fanpejdżu zdjęcia z wykorzystaniem moich materiałów na lekcjach. Będzie mi bardzo miło je zobaczyć i opublikować 🙂

Trzymaj się ciepło!

ŹRÓDŁO GRAFIK: https://bit.ly/36W7f6q
TŁO: http://bit.ly/2kgMjkB

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to