Wszystkie zdjęcia, które umieszczam w moich wpisach, są mojego autorstwa. Wykonuję je w większości przy pomocy mojej lustrzanki, lecz coraz częściej korzystam z aparatu w moim telefonie. Aby zdjęcia wykonywane smartfonem były jeszcze lepsze, postanowiłam przetestować szerokokątny obiektyw #CLIPPO.

 

 

Czym jest CLIPPO?

Jest to przenośny obiektyw, który zamontujemy do swojego telefonu jednym ruchem, w zaledwie 2 sekundy, za pomocą wygodnego klipsa! Dzięki użyciu tego obiektywu, zyskujemy szerszy kąt widzenia, dzięki czemu mogę uchwycić w kadrze znacznie więcej niż zwykle (również gdy zdjęcie jest robione z bliska!).

W standardowych telefonach kąt widzenia to zaledwie od 30 do 80 stopni. Dzięki zastosowaniu dodatkowego obiektywu uzyskujemy wynik ponad 2x większy, czyli 180 stopni.

Ponadto, kompaktowy rozmiar sprawia, że urządzenie jest praktyczne i funkcjonalne. W każdej chwili możemy schować dodatkowy obiektyw np. do kieszeni. Bardzo to sobie cenię zwłaszcza podczas podróżowania. Nie muszę nosić wielu obiektywów, które są dość sporych rozmiarów (ważą też swoje 😀 ). Doczepiany obiektyw to nie tylko szerszy kąt, ale również efekt rybiego i olśniewające zdjęcia z bliska, za co go bardzo polubiłam!

 

 

W zestawie, otrzymujemy:

  • Szerokokątny obiektyw #CLIPPO
  • Osłona na obiektyw
  • Woreczek ochronny

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym obiektywie, przejdź do strony producenta: https://clippo.pl

 

A Ty, czym pstrykasz? 😀

 

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to