Czy kiedykolwiek zastanawiał_ś się, jak to jest zakochać się w kimś, kto na pierwszy rzut oka wydaje się zupełnie nieodpowiedni? Flirtation or Faceoff to książka, która zabierze Cię w emocjonalną podróż pełną niespodzianek, zabawnych momentów i wzruszeń.

Przygotuj się na emocjonującą lekturę, która sprawi, że będziesz się śmiać, wzruszać i kibicować bohaterom w ich drodze do szczęścia.

Colby Knight to gwiazda NHL, który przez lata prowadzi burzliwe życie towarzyskie. Jego rodzina nie była wzorem miłości i ciepła, ale gdy matka i koledzy z drużyny znajdują swoje drugie połówki, Colby również pragnie odnaleźć szczęście.

Na swojej drodze spotyka doktor Noel Woodcock, profesorkę historii, która nie zwraca na niego uwagi. Noel, po trudnych doświadczeniach z przeszłości, nienawidzi hokeistów i nie ufa im. Jednak z powodu związków przyjaciół, Noel i Colby są zmuszeni do częstych spotkań.

Noel, chcąc umówić się z kolegą z pracy, przyjmuje pomoc Colby’ego i rozpoczynają serię udawanych randek. Dla Colby’ego jest to szansa na zbliżenie się do Noel, którą darzy uczuciem od roku. Podczas fałszywych randek Colby uczy Noel, jak zdobywać męskie serca, jednocześnie starając się zdobyć jej zaufanie i miłość.

W miarę jak spędzają razem czas, Noel zaczyna dostrzegać troskliwą stronę Colby’ego. Jednak przeszłość Noel wciąż rzuca cień na ich związek. Kiedy były partner Noel pojawia się na horyzoncie, napięcie rośnie. Colby musi udowodnić Noel, że jego uczucia są prawdziwe i że jest inny niż jej poprzedni partnerzy.

Czy Noel zaufa Colby’emu i pozwoli sobie na nową miłość? Czy Colby zdoła przełamać jej opory i zdobyć jej serce?

Flirtation or Faceoff to książka pełna zalet, która przyciąga uwagę od pierwszych stron. Autorka w umiejętny sposób łączy wątek sportowy z romansowym, tworząc dynamiczną i emocjonującą fabułę. Główni bohaterowie, Colby Knight i Noel Woodcock, są barwni i wielowymiarowi, a ich rozwój na przestrzeni książki jest autentyczny i angażujący.

Relacja między nimi, oparta na udawanych randkach, jest przedstawiona z humorem i ciepłem, co sprawia, że czytelnik śledzi ich losy z zapartym tchem. Ważne i trudne tematy, takie jak trauma z przeszłości, zaufanie i samoakceptacja, są poruszone w sposób delikatny, ale i realistyczny. Flirtation or Faceoff to lekka, przyjemna lektura, która potrafi rozbawić, wzruszyć i zainspirować, idealna na wieczorny relaks z książką.

Ta książka to wyjątkowy romans hokejowy, który łączy w sobie dynamikę sportu z głębokimi emocjami i relacjami międzyludzkimi. Historia Colby’ego Knighta, znanego hokeisty, i Noel Woodcock, zranionej przez sportowca w przeszłości wykładowczyni, jest pełna humoru, ciepła i autentyczności. Ich relacja, oparta na serii udawanych randek, rozwija się stopniowo, pokazując, że miłość potrafi przełamać nawet najtwardsze bariery.

Autorka w mistrzowski sposób ukazuje przemianę bohaterów, poruszając jednocześnie trudne tematy, takie jak trauma z przeszłości, zaufanie i samoakceptacja. Dzięki wątkom literackim i sympatycznym postaciom drugoplanowym, książka ta staje się jeszcze bardziej angażująca i pełna głębi. Flirtation or Faceoff to idealna lektura dla miłośników romansów sportowych i tych, którzy cenią sobie dobrze napisaną, pełną emocji i humoru historię.

ZALETY

  • uroczy i pełen humoru romans;
  • realistyczne przedstawienie rozwoju głównych bohaterów;
  • doskonale wyważone napięcie seksualne i romantyczne;
  • autentyczne relacje między postaciami drugoplanowymi;
  • refleksja nad tematem zaufania i drugich szans w miłości.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

AUTORKA: Leah Brunner
TŁUMACZENIE: Monika Wiśniewska
WYDAWNICTWO: Jaguar
LICZBA STRON: 320
ROK WYDANIA: 2024
KATEGORIA: obyczaj YA
JĘZYK: polski
WIEK: 14+
CENA: ~ 30 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artytkułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to