Przygotuj się na niezwykłą przygodę w towarzystwie Binga, czarnego króliczka z uwielbianych bajek dla dzieci! Dziś pokażę Ci dwie fascynujące książeczki, które przeniosą Twoje dziecko w magiczny świat dźwięków i kolorów. Duże, piękne ilustracje i proste teksty sprawiają, że te małe, lekkie książki będą doskonałym towarzyszem dla maluchów w podróży. Zapraszam do odkrywania piękna muzyki i sztuki razem z Bingiem!

ZALETY KSIĄŻEK

  • książki są oparte na uwielbianym na całym świecie serialu dla dzieci;
  • duże, piękne ilustracje Teda Dewana wzbogacają opowieść i ożywiają bohaterów;
  • proste, pełne uroku teksty są zrozumiałe nawet dla najmłodszych czytelników;
  • małe rozmiary i lekkość książek sprawiają, że można je zabrać wszędzie;
  • książki inspirują do twórczej eksploracji i rozwijają wyobraźnię dzieci;
  • są doskonałym narzędziem do rozmowy z dzieckiem i rozwijają jego zainteresowania;
  • zachęcają do kreatywności i odkrywania piękna w prostych rzeczach;
  • doskonale nadają się jako prezenty dla małych entuzjastów muzyki i malowania;

Muzyka to wielka rzecz!

Bing. Muzyka to wielka rzecz! to wciągająca i estetycznie wykonana książka dla najmłodszych. Przez przygody Binga i Flopa dziecko odkrywa, że muzyka jest wszędzie wokół nas. Prosta fabuła, oparta na interakcji z codziennymi przedmiotami, inspiruje do eksploracji i rozwija wyobraźnię maluchów.

Duże, kolorowe ilustracje Teda Dewana nie tylko dodają uroku, ale także wspaniale oddają emocje bohaterów. Książka jest lekka, małe rozmiary sprawiają, że łatwo zmieści się w plecaku, idealna na podróże i wycieczki.

Jest to nie tylko piękna opowieść, ale również narzędzie do rozmowy z dzieckiem, które zainspiruje je do odkrywania piękna dźwięków w prostych rzeczach. Bing. Muzyka to wielka rzecz! to niezwykłe doświadczenie, które uwrażliwi dzieci na dźwięki wokół nas i rozwija pasję do muzyki. Jest to idealny prezent dla małych melomanów, który zachwyci i zapewni wiele radości podczas wspólnego czytania.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Bing. Moja czytanka
AUTOR: Ted Dewan
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 24
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: obrazkowe, cienkie
JĘZYK: polski
WIEK:  3+
CENA:  ~ 15 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Malowanie to wielka rzecz!

Drugi tytuł, jaki ukazał się w tej serii, zaprasza do niezwykłego świata kolorów i twórczej zabawy z Bingiem w książce pt. Malowanie to wielka rzecz! To niezwykle wciągająca opowieść, która przeniesie dziecko w magiczny świat sztuki.

Fabuła skupia się na Bingu, który odkrywa piękno malowania i kolory. Razem z Flopem, jego przyjacielem/opiekunem, króliczek tworzy wspaniały obraz. Jednak kiedy woda zostaje rozlana, Flop ma genialny pomysł, jak uczynić sytuację jeszcze bardziej interesującą. Ta niespodziewana przygoda uczy Binga, że nawet z pozornie nieudanego eksperymentu może powstać coś wyjątkowego.

Książka Malowanie to wielka rzecz! to nie tylko opowieść, ale również narzędzie do rozmowy z dzieckiem o własnych doświadczeniach z farbami i kolorami. Ta malutka książeczka pełna jest prostych, uroczych tekstów, które nawet najmłodsze dzieci z łatwością zrozumieją. Zachęcają one do kreatywności, eksperymentowania i odkrywania piękna malowania. Malowanie to wielka rzecz! to doskonała forma wspólnego spędzania czasu i rozwijania pasji do sztuki.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Bing. Moja czytanka
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 24
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: obrazkowe, cienkie
JĘZYK: polski
WIEK:  3+
CENA:  ~ 15 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książki są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to