Czy kiedykolwiek jako dziecko marzył_ś o magicznej kolorowance, która za pomocą zwykłej wody ożywa przed Twoimi oczami? Nowa seria od Akademii Mądrego Dziecka pt. Wodne przygody spełni to dziecięce marzenie!

To niesamowite połączenie kolorowania i magii, które zapewni Twojej pociesze niezwykłą przygodę, a Tobie chwilę wytchnienia. Wystarczy, że maluch zanurzy pędzelek w wodzie, pomaluje białe miejsca na stronach i zobaczy, jak magicznie pojawiają się różne barwy. To jednak nie wszystko, bo gdy obrazek wyschnie, może rozpocząć kolorowanie od nowa.

Seria ta zawiera kolorowanki z tematami przyrody, jednorożców i dinozaurów, które przeniosą Twoje dziecko do fantastycznego świata. Przygotujcie się na kreatywną i niezwykłą przygodę wraz z serią Akademia Mądrego Dziecka. Wodne przygody.

ZALETY KSIĄŻEK

  • dzięki malowaniu wodą, kolorowanie staje się niezwykłą i interaktywną przygodą. Po zetknięciu pędzla z wodą, obrazy ożywają magicznie, ukazując różnorodne kolory;
  • po wyschnięciu, kolory znikają, co oznacza, że można kolorować strony raz po raz, zapewniając długotrwałą i powtarzalną zabawę;
  • seria obejmuje różne tematy, takie jak przyroda, jednorożce i dinozaury, umożliwiając dzieciom wybór zgodnie z ich zainteresowaniami i fascynacjami;
  • kolorowanie to świetny sposób na rozwijanie zdolności artystycznych i umiejętności motorycznych, a zadania „szukaj i znajdź” dodają elementu interaktywności i rozwijają umiejętność obserwacji;
  • wodne kolorowanki to nie tylko zabawa, ale także sposób na spędzenie czasu w twórczy i angażujący sposób, zapewniający dzieciom długotrwałą i radosną rozrywkę.

Dinozaury

Jako, że M. jest ogromnym fanem prehistorycznych gadów, nie mogłabym zacząć od innej książki niż od Dinozaurów z serii Akademia Mądrego Dziecka to absolutna rewolucja w światku kolorowanek! Ta niezwykła wodna kolorowanka zabierze Twoją pociechę w ekscytującą podróż do czasów prehistorycznych.

Krok po kroku, za pomocą magicznego pędzla i malowania stron wodą, odkryje ono tajemnicze i imponujące stworzenia, które kiedyś dominowały na Ziemi. Ale to nie wszystko! Proste, ale jednocześnie wciągające zadania typu „szukaj i znajdź” dodają dodatkowego elementu interaktywności i sprawiają, że dziecko nie może oderwać się od tej książki.

Pozwól swojemu maluchowi sięgnąć po pędzelek, a dzięki temu wyruszy w niesamowitą podróż, gdzie nauka i zabawa spotykają się w jednym magicznym miejscu, a Ty wypijesz ciepłą kawę! 😀

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Wodne przygody
AUTOR: Elisabeth Morais
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: wodne kolorowanki, kolorowanki wielorazowe
WIEK: 3 – 7
CENA: ~25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Przyroda

Drugi tytuł, który chciałabym Ci przedstawić, zaprasza dziecko do fascynującej podróży przez świat przyrody. Za pomocą magicznego malowania wodą na każdej stronie, mały artysta odkrywa różnorodne mieszkańców naszego otoczenia.

Ale to nie wszystko! Podobnie jak we wcześniejszym tytule, również i tu zabawy w „szukaj i znajdź” dodatko aktywizują dziecko i rozwijają umiejętności obserwacji. Przykłady? Proszę bardzo!

  • Gdzie schowała się biedronka?
  • Czy potrafisz wskaźć paluszkiem?
  • A ile żółtych kaczuszek znajdziesz?

Te zadania rozwijają spostrzegawczość i umiejętność liczenia, jednocześnie zapewniając mnóstwo radości. Ta kolorowanka wielokrotnego użytku to doskonały sposób na edukację i zabawę w jednym!

INFORMACJE O KSIĄŻCE

SERIA: Akademia Mądrego Dziecka
CYKL: Wodne przygody
AUTOR: Elisabeth Morais
WYDAWNICTWO: Harperkids
LICZBA STRON: 10
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: wodne kolorowanki, kolorowanki wielorazowe
WIEK: 3 – 7
CENA: ~25 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywane książke są egzemplarzami recenzenckimi.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książki dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to