Czy zdarza Ci się szukać inspiracji na weekendowe wycieczki lub dłuższe wyjazdy po Polsce? Jeśli tak, to recenzja książki z tego wpisu jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam Ci Szlaki turystyczne Polski od Bezdroży, niesamowitą publikację, która zachwyci każdego miłośnika aktywnego wypoczynku i podróży.

Autorzy książki zapraszają nas w niezapomnianą podróż po różnych zakątkach Polski, prezentując najciekawsze i najpiękniejsze trasy piesze, rowerowe, wodne, kolejowe i tematyczne. Każda z tras jest szczegółowo opisana i zilustrowana, dzięki czemu możemy bez problemu zaplanować swoją podróż i poznać ciekawe miejsca na danym szlaku. Co więcej, w książce znajdziemy mapki z dokładnie oznaczonymi lokacjami, które wchodzą w skład danego szlaku oraz kody QR przekierowujące do stron zawierających jeszcze dokładniejsze informacje.

Znajdziesz tu zarówno mniej znane, urokliwe trasy, jak i te bardziej popularne, które jednak zawsze zaskakują nowymi odkryciami. Bez względu na to, czy preferujesz aktywny wypoczynek na rowerze, pieszo, czy wodzie, czy może bardziej interesują Cię długie i malownicze przejazdy koleją – ta książka z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dzięki Szlaki turystyczne Polski Twoje podróże stają się nie tylko przyjemnością, ale także doskonałą okazją do poznawania piękna naszego kraju. To nie tylko poradnik turystyczny, ale także wyjątkowa publikacja, która pozwoli Ci odkryć Polskę na nowo i z pewnością zainspiruje Cię do kolejnych wycieczek. Sama na pewno będę sięgać po tą książkę! 😀

ZALETY KSIĄŻKI

  • mnogość zdjęć;
  • nowoczesna i przejrzysta szata graficzna;
  • propozycje spędzenia wolnego czasu w okolicy;
  • sporo informacji o 77 szlakach turystycznych;
  • lekkie pióro autorów i ogromna wiedza geograficzno-historyczna.

INFORMACJE O KSIĄŻCE

TYTUŁ: Szlaki turystyczne Polski. 77 najciekawszych tras pieszych, rowerowych, wodnych, kolejowych i tematycznych.
AUTORZY: Beata i Paweł Pomykalscy
WYDAWNICTWO: Bezdroża
LICZBA STRON: 368
ROK WYDANIA: 2023
KATEGORIA: przewodniki turystyczne
JĘZYK: polski
WIEK: 10+
CENA: ~ 40 zł

SPRAWDŹ GDZIE KUPIĆ TĄ KSIĄŻKĘ W DOBREJ CENIE

Miłej lektury!

Opisywana książka jest egzemplarzem recenzenckim.
Wydawnictwo nie miało wpływu na moją ocenę i treść tego artykułu.
Za książkę dziękuję wydawnictwu

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to