Miłosz rośnie jak na drożdżach i za niedługo czekają nas zmiany w domu. Nasza sypialnia stanie się jego pokojem, a my będziemy przenosić się do salonu. Szczerze mówiąc, dopóki się da, mamy zamiar korzystać z naszego wygodnego łożka, więc dajemy sobie pewnie jeszcze jakieś 2 może 3 lata, a potem zabieramy się za pokój pierwszoklasisty 🙂

Póki co, powoli zbieram inspiracje i próbuję wszystko jakoś rozplanować żeby zarówno Szef był zadowolony, jak i my. Na pewno zależy mi na utrzymaniu podziału na strefy, dzięki któremu łatwiej będzie się wszystkim zorganizować i funkcjonować w naszym m3.

W sypialni jest dość spora wnęka i warto ją podkreślić jakimś ciekawym elementem. Bardzo podobają mi się fototapety samoprzylepne więc prawodopodobnie wybór padnie właśnie na nie. Pamiętam, że w moim pokoju z dzieciństwa często pojawiały się tapety. Były to pojedyncze paski dzielące ściany na dwa kolory, kilka pasków o różnej szerokości lub wytapetowana cała ściana. Możliwości jest wiele aż po dziś dzień!

Obecne fototapety są jednak znacznie prostsze w obsłudze, a zwłaszcza te samoprzylepne. Przede wszystkim, aby ją zamontować, nie potrzebujesz dodatkowego kleju. Jak sama nazwa wskazuje, wystarczy po prostu usunąć warstwę zabezpieczającą klej i nakleić tapetę na dowolną powierzchnię – ścianę, drzwi lub szafkę. Co więcej, nie musisz się obawiać jeśli przykleisz ją krzywo lub będziesz chciał zmienić jej miejsce. Taką fototapetę możesz z łatwością nawet kilkukrotnie przekleić, a nawet całkowicie odkleić.

Co ciekawe, taka fototapeta jest bardzo miła w dotyku (przypomina cienką tkaninę) i jest matowo wykończona, dzięki czemu nie odbija światła. Jeśli chodzi o czyszczenie, to wystarczy je delikatnie przetrzeć szmatką lub miotełką do kurzu.

Jakość nadruku jest naprawdę niesamowita. Nadruki znajdujące się na fototapetach są wysokiej jakości, a dzięki temu można się cieszyć żywymi kolorami, widocznymi teksturami, a to wszystko gwarantuje realistyczne odwzorowanie.

OGROMNY WYBÓR

Zdecydowanie się na konkretny wzór może okazać się dość trudne, ponieważ na stronie producenta jest naprawdę OGROMNY wybór. Jednakże dzięki temu, możesz mieć pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie!

A czy Ty lubisz takie szybkie transformacje? 🙂

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to