Czasowniki nieregularne potrafią być prawdziwą zmorą dla uczniów, dlatego też warto utrwalać je na wiele różnych sposobów. Na blogu znajdziesz już kilka wpisów poświęconych temu zagadnieniu i jeśli chciałbyś się z nimi zapoznać to wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk:

Tworząc plansze do irregular verbs bingo ze sklepu, stwierdziłam, że przygotuję kilka rodzajów po to aby, uczniowie na każdym poziomie znajomości angielskiego mogli z nich korzystać. W sklepie, znajdziesz te bardziej zaawansowane czasowniki nieregularne, których znajomość wymagana jest przez starszych i bardziej zaawansowanych uczniów.

W tym wpisie jednak możesz znaleźć materiały, które są odpowiednie dla osób, które dopiero zapoznają się z czasownikami nieregularnymi. Do stworzenia bingo wybrałam 28 poniższych irregular verbs:

be, see, sleep, buy, find, read, run, sit, give, catch, break, do, get, go, have, lose, take, win, write, tell, say, make, eat, drink, ride, sing, learn, pay.

W tym zestawie bingo, znajdziesz 30 plansz w układzie 3×3 w formacie a4. Podzielone są one na 5 kolorów, dzięki czemu będziesz mógł je swobodnie pogrupować kolorystycznie co umożliwi pracę w grupach. Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają przykładowe plansze:

Aby pobrać bingo irregular verbs (3×3), wystarczy, że klikniesz w poniższy przycisk 🙂

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany pozostałymi zestawami dla starszych uczniów, to znajdziesz je w sklepie. Klikając w poniższe zdjęcie, zostaniesz automatycznie przeniesiony do tego produktu 🙂

Miłej nauki!

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to