Powoli listopad dobiega końca, a co za tym idzie zbliża się grudzień czyli najbardziej magiczny czas w roku. Spowodowane jest to głównie Świętami Bożego Narodzenia i rodzinną atmosferą, która zaczyna się już pod koniec grudnia.

Osobiście, przygotowania do Świąt zaczynam już w okolicach połowy listopada i oprócz słuchania świątecznych piosenek oraz oglądania gwiazdkowych filmów, to powoli zaczynam również rozglądać się za prezentami dla moich najbliższych.

Jako, że zarówno moja rodzina, jak i mojego Męża jest dość liczna, to potrzebujemy całą masę bożonarodzeniowych podarunków, które tuż przed Wigilią umieszczamy pod choinkami w domach naszych bliskich. No i oczywiście pod tą, która znajduje się w naszym domu 😀

Samo poszukiwanie odpowiednich prezentów sprawia mi ogromną radość i zawsze staram się je dobrać tak, aby pasowały do zainteresowań obdarowanych. Nie będę ukrywać, że czasem jest to ciężkie i muszę się bardziej nagłowić, ale wtedy zawsze można postawić na bardziej osobiste prezenty, które będą bezpośrednio nawiązywać do obdarowanej osoby.

Przykład? Proszę bardzo. Gdy nie masz pomysłu co możesz kupić, to dobrym rozwiązaniem na świąteczny prezent mogą okazać się fotogadżety. Zdjęcia są czymś, co zawsze każdego wprawi w dobry humor i przypomni zabawne momenty z życia.

Jeśli bliska Ci osoba jest fanem herbaty lub kawy, to warto przygotować dla niej prezent, który będzie to odzwierciedlał. Oprócz samego zakupu nasion kawy lub mieszanek herbat, warto również dodać do tego fotokubek z zabawnym zdjęciem obdarowanego.

Kolejnym pomysłem, który będzie umilał wieczory jest poduszka ze zdjęciem, na której może znaleźć się wizerunek bliskiej Ci osoby lub Wasze wspólne zdjęcie, na którym przeżywacie najpiękniejsze chwile.

Ostatnim pomysłem, który warto rozważyć jest brelok do kluczy ze zdjęciem. Osobiście kupiłabym taki mojemu Mężowi i umieściłabym w nim zdjęcie naszej rodziny. Ot, taka mała rzecz, a z pewnością sprawi wiele radości i wywoła uśmiech na twarzy 🙂

A jakie są Twoje typy prezentów pod choinką?

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to