Jakiś czas temu, przygotowałam ogromny Easterowy pack, pełen materiałów i gier dedykowany młodszym uczniom (jeśli chciałbyś go pobrać, to TUTAJ jest ten wpis), dlatego w tym roku postanowiłam przygotować coś dla starszych i bardziej zaawansowanych osób. Ponownie postawiłam na moje ukochane karty taboo, które z wielką miłością wykorzystuję do oswajania uczniów z mówieniem i eliminowania lęku o to, że braknie im potrzebnego słowa.

W zestawie znajdziesz 36 kart związanych z Wielkanocą. Delikatnie zahaczyłam też o wiosenną tematykę, jednakże starałam się bardziej skupić na samych świętach.

Poniżej możesz zobaczyć grafiki, na których dokładnie widać karty:

Aby pobrać wszystkie karty, postaw mi kawę, a następnie kliknij w poniższe przyciski 🙂 

KAWA

WERSJA PO ANGIELSKU

Dzięki uprzejmości i chęci Agnieszki Madej, nie tylko angliści mogą cieszyć się Wielkanocnymi kartami taboo, ale również germaniści, dlatego też w tym miejscu chciałabym podziękować Adze za jej pracę 🙂

WERSJA PO NIEMIECKU

(kliknij aby pobrać)

Mam nadzieję, że moje Wielkanocne taboo Ci się spodoba i wykorzystasz karty na swoich zajęciach! Daj znać jak sprawdził się na Twoich lekcjach!

A jeśli chciałbyś zapoznać się z innymi kartami taboo, którymi podzieliłam się na blogu, to kliknij w poniższy przycisk.

A póki co, trzymaj się ciepło! 🙂

ŹRÓDŁO GRAFIK: https://bit.ly/2WsCd1R

TŁO KART: http://bit.ly/2pCbQXA

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to