Ostatnio premierę miał najnowszy magazyn Roblox. Nieoficjalny magazyn od wydawnictwa Egmont Polska. Jest on dedykowany dzieciom w wieku od 6 do 12 lat.

Pierwszy numer ukazał się 19 lutego 2020 roku, a kolejny będzie miał premierę za dwa miesiące. Magazyn ten, poświęcony jest sieciowej grze edukacyjnej, która ma dokładnie taki sam tytuł jak czasopismo.

CO TO TEN CAŁY ROBLOX?

Roblox jest niczym innym jak największą obecnie platformą do grania online. Jej twórcy stworzyli bezpiecznie miejsce dla dzieci, w którym mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności poprzez różnego rodzaju gry internetowe.

Jeśli chodzi o samą platformę, to znajduje się na niej ogromna ilość gier. Mówiąc ogromna mam na myśli liczbę milionową. Jednakże każda z nich ma jedną stałą cechę, którą jest budowanie własnego świata online. Najczęściej niezbędna jest do tego komunikacja z innymi graczami.

Młodzi fani Robloxa, w każdej grze kreują swój własny i niepowtarzalny świat, który mogą wzbogacić poprzez tory przeszkód, łamigłówki czy nawet wyścigi. Oferta tej platformy jest po prostu gigantyczna i każdy znajdzie tam coś dla siebie.

O CZYM JEST TEN MAGAZYN I JAKIE TREŚCI MOŻNA W NIM ZNALEŹĆ?

Czasopismo to jest zbiorem najważniejszych informacji o tej wirtualnej przestrzeni. Z pewnością będzie on prawdziwą gratką dla fanów tej platformy, ponieważ znajdą w nim oni wiele wskazówek, trików czy nawet praktycznych porad, które później będą mogli wykorzystać w grach. Jednakże to nie wszystko co kryje się w tym dwumiesięczniku. Czytelnicy mogą zapoznać się z eksperckimi przewodnikami, sekretami strategii oraz rankingami gier.

Ponadto, jak w każdym czasopiśmie, młodzi czytelnicy znajdą tu również wiele łamigłówek i zadań do rozwiązania. Fani Robloxa z pewnością będą się świetnie bawić podczas lektury tego magazynu.

CO ZAWIERA PIERWSZY NUMER?

W pierwszym numerze Robloxa znajdziesz takie treści jak:

  • Porady ekspertów, 
  • 10 najlepszych gier obby, 
  • Naucz się używać Roblox Studio, 
  • Odkryj nowe genialne gry!,
  • Wielki test wiedzy o Robloxie. 

Dodatkowo, znajdziesz w nim również dwa plakaty oraz będziesz mógł wziąć udział w konkursie z niesamowitymi nagrodami takimi jak:

  • gra planszowa Ubongo,
  • gra planszowa FITZ,
  • książka Krzysztof Piątek. Gole, które cieszą,
  • książka Skrzydłowi. technicy, magicy, indywidualiści,
  • książka Pomocnicy. Liderzy asystenci i robotnicy.

DLA KOGO JEST TEN MAGAZYN?

Roblox. Nieoficjalny magazyn jest dedykowany dzieciom powyżej 6 roku życia, będących fanami gier z tej platformy. Oczywiście starsi czytelnicy również będą mogli po niego sięgnąć, zwłaszcza gdy grają w gry znajdujące się w tym miejscu.

REASUMUJĄC

Z pewnością ten dwumiesięcznik będzie idealny dla fanów Robloxa, którzy skorzystają z jego wiedzy i porad aby ulepszyć swoje umiejętności. Treści w nim zwarte są dobrze przemyślane i nie opierają się tylko i wyłącznie na rozwoju skillów potrzebnych w sieci, ale również czytelnicy mogą wspierać swoje zdolności manualne (narysowanie konkretnej postaci) oraz sprawdzić się w łamigłówkach. Dodatkowo, cena tego czasopisma nie jest wygórowana więc spokojnie można sobie na nią pozwolić.

INFORMACJE O MAGAZYNIE

WYDAWNICTWO: Egmont Polska
CZĘSTOTLIWOŚĆ: dwumiesięcznik
KATEGORIA: gry, rozrywka
LICZBA STRON: 52 strony
JĘZYK: polski
CENA: 9,99 zł
GRUPA DOCELOWA: 6 +
LINK DO MAGAZYNU: http://bit.ly/Roblox_Egmont

Miłej lektury!

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to