Uwielbiam Boże Narodzenie – klimat tych świąt jest dla mnie najbardziej odczuwalny i jakoś tak wszystko w grudniu robi się piękniejsze, przyjemniejsze i zdecydowanie łatwiejsze. Na blogu możesz znaleźć już sporo materiałów w tej tematyce (kliknij TUTAJ aby się z nimi zapoznać), ale nie byłabym sobą, gdybym jeszcze czegoś nie przygotowała.

Tym razem, raczej szybciej skorzystasz z tego Ty, bo ja póki co nie uczę 😀 Ale mam nadzieję, że Christmasowy pack, się u Ciebie sprawdzi! 🙂

Tak jak zawsze, przy okazji PACKÓW, stworzyłam dla Ciebie:

  • karty obrazkowe z napisami,
  • karty obrazkowe bez napisów,
  • okrągłe memory (lub znaczniki  dla dzieci),
  • bingo,
  • OGROMNE domino.

Poniżej możesz zobaczyć grafiki, które wykorzystałam do stworzenia kart:

Aby pobrać wszystkie materiały, jedyne co musisz zrobić to skomentować mój post na fanpejdżu z tym wpisem (kliknij TUTAJ aby bezpośrednio do niego przejść). W odpowiedzi na komentarz, otrzymasz ode mnie wiadomość z hasłem, które należy wpisać po kliknięciu w poniższy przycisk „POBIERZ”.

Mam nadzieję, że mój świąteczny pack Ci się spodoba i wykorzystasz karty na swoich zajęciach! Koniecznie daj mi znać jak się sprawdził!

Jeśli jesteś zainteresowany innymi zestawami, którymi podzieliłam się na blogu, to kliknij w poniższy przycisk aby się z nimi zapoznać.

Natomist, jeśli masz możliwość i ochotę, to podeślij mi na fanpejdżu zdjęcia z wykorzystaniem moich materiałów na lekcjach. Będzie mi bardzo miło je zobaczyć i opublikować 🙂

Trzymaj się ciepło!

ŹRÓDŁA GRAFIK:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *