W ubiegłym roku, z okazji tego strrrrrasznego dnia, stworzyłam wielki pack z kartami obrazkowymi dla młodszych uczniów. W tym roku, postawiłam na karty taboo, które możesz śmiało wykorzystać na zajęciach z młodzieżą, ale również z dorosłymi.

Starałam się podejść do temu jak najabrdziej praktycznie i różnorodnie, dlatego słownictwo, które zawarłam na kartach jest pełne niespodzianek. Znajdziesz tam potwory, przymiotniki odnoszące się do uczucia strachu, części ciała strasznych kreatur czy słownictwo związane z tematyką cmentarza.

Dzięki temu bardziej zaawansowani uczniowie też będą mogli pograć w tą grę 😀

Żeby jeszcze bardziej wczuć się w Halloweenowy klimat, przygotowałam aż 13 stron, co łącznie daje 78 kart! Zaszalałam! 😀

Ponadto, jeśli chciałbyś wiedzieć jak jeszcze można wykorzystać te karty na lekcji, to zapoznaj się z moim wpisem, w którym dzieliłam się swoimi sposobami na taboo! 🙂

Dodatkowo, dzięki Kasi Andrzejewskiej, możesz wykorzystać na swoich zajęciach również zestaw quizlet, który przygotowała dla Ciebie i Twoich uczniów. Poniżej znajdziesz oba zestawy, którymi Kasia postanowiła się z Tobą podzielić 🙂 Wystaczy kliknąć na wybrany przez siebie obrazek, aby bezpośrednio przejść do zestawów.

Halloweenowe IDIOMY
Halloweenowe SŁOWNICTWO z taboo

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają przygotowane przeze mnie karty:

Aby pobrać wszystkie to jedyne co należy zrobić, to kliknąć w poniższy przycisk 🙂

Mam nadzieję, że wykorzystasz je na halloweenowych zajęciach lub warsztatach, a uczniowie z radością zaczną mówić po angielsku! Daj znać w komentarzu czy karty Ci się podobają! 

A jeśli chciałbyś zapoznać się z innymi kartami taboo, którymi podzieliłam się na blogu, to kliknij w poniższy przycisk.

A póki co, trzymaj się ciepło!

ZDJĘCIA GRAFIK: http://bit.ly/2VZIoa1

TŁO KART: http://bit.ly/2MuxlTg

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to