Ten wpis jest wyjątkowy! Zastanawiasz się pewnie dlaczego? Dokładnie rok temu, pojawił się pierwszy artykuł na moim blogu. Nadal nie wierzę w to, że ten rok tak szybko zleciał! Głównym powodem dla którego zaczęłam pisać i publikować była chęć podzielenia się moimi pomysłami z szerszą widownią, a także uporządkowanie swoich notatek. Mówiąc szczerze, nie myślałam, że w ciągu jednego roku zmieni się tak wiele.

 

Blog

Przez te 365 dni, opublikowałam dla Was 59 wpisów (moim celem na początku było osiąnięcie 40 w ciągu roku), które przeczytało ponad 25 tysiący różnych osób! Ogólnie zaglądaliście do mnie prawie 100 tysiecy razy! Takie liczby są dla mnie astronomiczne i nie spodziewałam się osiągnięcia takiego wyniku w tak krókim czasie.

Najchętniej czytaliście poniżesze wpisy:

  1. SNAKE OIL – krótki przewdonik (DIY)
  2. KALENDARZ nietypowych świąt na rok 2018
  3. 5 PIOSENEK na dzień dobry dla przedszkolaków
  4. KABOOM z przedszkolakami? Czemu nie!
  5. LIST do Królowej Elżbiety

Oprócz treści związanych ściśle z edukacją, na blogu od niedawna pojawiłą się nowa kategoria „PO GODZINACH„. Możecie tam przeczytać o moich innych pasjach, niekoniecznie związanych z nauczaniem.

 

Rozwój osobisty

Ten rok, to nie tylko rozwój bloga, ale również mój osobisty, jako nauczyciela. Wzięłam udział w kilku szkoleniach stacjonarnych i stale pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach online. Brałam również udział w 3 akcjach High Five wraz z innymi blogującymi anglistkami i piszę artykuły do gazety GetCreative. Dodatkowo, razem z Kasią Komarnicką, założyłyśmy i prowadzimy grupę na Facebooku dotyczącą egzaminu ósmoklasisty.

Dzięki tym wszystkim działaniom poznałam wiele fanatastycznych osób, które inspirują mnie do działania! 🙂

 

EduBlogi

Na przełomie stycznia i lutego, wystartowałam ze swoim drugim projektem, którym jest platforma EduBlogi.pl. Jest to miejsce, które w tym momencie zrzesza ponad 40, najlepszych blogerek językowych!  Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje w „branży”, to koniecznie tam zaglądaj. Oprócz niezwykle ciekawych wpisów, znajdziesz tam również kalendarz wydarzeń związanych z edukacją oraz specjalną zakładkę z ofertami pracy dla nauczycieli!

 

Facebook

W dniu założenia bloga, stworzyłam też fanpejdż na fejsbuku, gdzie zebrała się liczna społeczność nauczycieli, którzy tak jak ja z pasją oddają się swojemu zawodowi. Jest już tam nas prawie 2000!  Tak ogromna liczba osób i ich codzienne zaangażowanie sprawia, że mi się chce! Ciągle się rozwijać, udoskonalać swoje pomysły i metody, szukać nowych rozwiązań i zastosowań do różnych przydasi. Ponadto, w ciągu tego roku, udało mi się opracować w miarę regularny plan publikowania np #filmowypiątek, czy co miesięczne pomysły z kalendarza. Wpisy blogowe pojawiają się zawsze we wtorek, a teraz w niedzielę mam dla Ciebie „odgrzewanego kotleta” 😀

Zmazajki

Kolejną rzeczą z której jestem dumna, to karty zmazajki, które udało mi się stworzyć w ostatnim miesiącu. Jeśli jeszcze o nich nie słyszałeś, to zapraszam do mojego wpisu, gdzie dokładnie je opisałam (kliknij tutaj).

 

Konkurs

Z racji tego, że tak niewiele brakuje do 2 tysięcy polubień na moim facebooku, postanowiłam zorganizować konkurs, który wystartuje w momencie przekroczenia tej magicznej bariery. Dla zwycięzców, przygotowałam aż 3 nagrody 🙂 Aby poznać szczegóły, zaglądajcie na mój profil na FB.

 

A póki co, trzymaj się ciepło! 🙂

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to