Hello Teachers!

 

Nie jestem fanką zimy, ale zimowych materiałów na lekcje już tak! Wielu z Was podzieliło się już pięknymi materiałami o tematyce zimowej, więc nadszedł czas na mnie, żeby dać coś w zamian. Od czasu do czasu lubię pobawić się Photoshopem i właśnie tak spędziłam ten weekend.

 

Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że brakuje mi przyjaznych dla oczu materiałów na speaking. Uwielbiam kolorowe materiały i mimo, że drukowanie ich nie sprzyja naszym kieszeniom, to jednak wspaniale urozmaicają zajęcia i bardziej angażują uczniów do działania. Pomyślałam sobie, że fajnie byłoby umieścić pytania/zagadnienia wewnątrz świątecznych baniek. Udało mi się znaleźć odpowiednią grafikę, trochę ją przerobiłam, dodałam co trzeba było i efektem dzielę się z Wami! Proces obróbki grafiki możecie zobaczyć w gifie. Mam nadzieję, że zrobione przeze mnie materiały okażą się pomocne!

Jeśli chodzi o poziom pytań – myślę, że są odpowiednie dla uczniów klasy 7-mej i wzwyż. Ja mam zamiar wykorzystać je na lekcjach z ‘gimnazjalistami’, licealistami i osobami dorosłymi.

 

Dodatkowo, materiały te mogą również pełnić funkcję dekoracyjną! Jeśli chcecie np. ustoić wasze sale zajęć  czy tablice czymś jeszcze, to możecie zrobić dziurkaczem dziurki na samym czubku kart z bańkami i przewlec przez nie jakiś sznurek albo ozdobną wstążkę.

 

 

 

 

No to „endżojujcie” je sobie i dajcie jakiś feedback.

 

 

 

 

 

 

ŹRÓDŁO GRAFIK: https://goo.gl/Aboz9S

ŹRÓDŁO ZDJĘCIA: https://goo.gl/3RyzXW

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to