Od września, udostępniałam i prezentowałam Ci comiesięczny zbiór nietypowych świąt, które z powodzeniem możesz wykorzystać jako pomysł na lekcje (wszystkie wpisy w tej tematyce znajdzie w kategorii Pomysły z kalendarza).

 

Jakiś czas temu postanowiłam, że z okazji nowego roku, przygotuję dla Ciebie coś specjalnego. Coś co jeszcze bardziej ułatwi Ci planowanie ciekawych i interesujących zajęć (nie tylko z języka angielskiego). A więc nie przedłużając, chciałabym zaprezentować i podzielić się z Tobą MOIM autorskim kalendarzem na 2018 rok, który jest wypełniony nietypowymi dniami do świętowania. Jest on gotowy do wydruku zaraz po pobraniu.

 

Kalendarz, który dla Ciebie przygotowałam jest w całości w języku angielskim, więc śmiało możesz go zawiesić w swojej sali lub klasie, dzięki czemu zachęcisz swoich uczniów do przygotowywania krótkich projektów na temat nietypowych świąt w nim zawartych. Starałam się wybrać i zamieścić w nim takie okazje, które będą inspiracją na całe lekcje, pojedyncze ćwiczenia, konwersacja, warm upy, a może nawet na gry. Dodatkowo, chciałam w nim zamieścić święta przeznaczone dla każdej grupy wiekowej, więc jeśli uczysz dzieci, nastolatków czy dorosłych to powinieneś coś dla siebie znaleźć! 🙂

 

Dodatkowym atutem wykorzystania tego kalendarza jest fakt, że będziesz mógł wykorzystać go podczas zajęć jako ćwiczenie dat, ustalania terminów, podawania informacji o testach, a co najważniejsze będzie ładną ozdobą.

 

Aby pobrać kalendarz w wersji angielskiej, wystarczy, że klikniesz w żarówkę 🙂

AKTUALIZACJA:

Aby pobrać kalendarz w polskiej wersji językowej, wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej 🙂

 

 

Będzie mi bardzo, ale to bardzo miło jeśli w podziękowaniu za kalendarz zostawisz lajka na moim profilu. Już tak niewiele brakuje do 1000!

(możesz to zrobić poniżej 🙂 )

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli podoba Ci się to co robię

Postaw mi kawę na buycoffee.to